Karate-do Shotokan Słupca
  SUKCESY

Nasi karatecy są już utytułowanymi zawodnikami.

Przypomnijmy i podsumujmy, iż w turniejach odbywających się w tym sezonie 2008/2009, zawodnicy Słupeckiego KK Do Shotokan wywalczyli łącznie 47 medali w tym: 8 złotych, 9 srebrnych i 30 brązowych. Na podium stawali zarówno zawodnicy startujący w konkurencjach kata jak i kumite. Poczynając od najmłodszych zawodników poprzez żaków, młodzików, juniorów młodszych i seniorów medale zdobywali: Antonina Świerkowska, Jakub Muszyński, Patryk Buśka, Inga Spychała, Paulina Byczkowska, Patryk Sompolski, Łukasz Malicki, Dawid Czerniak, Katarzyna Marciniak, Olga Spychała, Mikołaj Morski, Wojciech Celmer, Zbigniew Struszczyk i Dagmara Frydrychowicz.

Zbigniew Struszczyk jest Mistrzem Europy Juniorów JKA z Belgradu, Wojciech Celmer jest brązowym medalistą Cuprum Cup z Legnicy. Dagmara Frydrychowicz jest brązową medalistką Mistrzostw Polski WKF Seniorów we Wrocławiu.

Zbigniew Struszczyk został powołany do  12-osobowej reprezentacji PFKS na Mistrzostwa Europy WUKF gdzie zajął drużynowo 4 miejsce w kumite. Indywidualnie niestety przegrał drugą walkę.